0-800-300-350 zeppelin@zeppelin.ua

Відеоогляд вживаного асфальтоукладача Caterpillar моделі AP655F

Вживаний асфальтовий укладач Катерпіллар моделі AP655F

Двигун: Caterpillar, С7.1
Потужність (к.с.): 205
Маса (кг): 20500
Плита: Cat SE60 VT XW
Ширина укладання до 8.5 м
Система нівелювання: Cat Grade & Slope
Рік випуску: 2015
Напрацювання: 226 мотогодин

Гарантія: 1 рік (5000 мотогодин)

Дана машина з’явилась на нашому складі досить недавно, вона використовувалась виключно на демопоказах за кордоном.

Модель найкраще підходить для робіт на магістральних дорожніх об’єктах. Ширина укладання в даній комплектації сягає 8.5 м, а система нівелювання Cat® – Grape & Slope допомагає усунути нерівності поверхні та контролювати товщину шару.

Машина оснащена металевою ходовою з поліуретановими накладками, яка має більше тяги при укладанні асфальту на повну ширину. На машині встановлений унікальний генератор потужність 70 кВт, який розрахований на весь термін експлуатації асфальтоукладача. Це дає змогу швидко та рівномірно нагрівати плити та вібробруси, що в свою чергу збільшує денну продуктивність та економію пального.

Перегляньте відеоролик з вичерпною інформацією щодо технічних характеристик та стану машини, загальним оглядом та функціональним тестом.

Огляд проводе технічний фахівець підрозділу продажу вживаної техніки компанії Цеппелін Україна, висококваліфікований спеціаліст – Двораківський Артем.

Вживана дорожньо-будівельна техніка від компанії Цеппелін Україна сприяє підвищенню продуктивності і прибутку вашого підприємства. Ознайомтесь з іншими відеооглядами вживаної техніки Caterpillar на нашому окремому YouTube каналі: https://www.youtube.com/CatUsed

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *