0-800-300-350 zeppelin@zeppelin.ua

15 переваг системи зважування Trimble Loadrite, про які вам варто розповісти колегам

Trimble Loadrite – це система, яка дозволяє контролювати вагу матеріалу, з яким працює техніка. Використовуючи цю систему, ви зможете рахувати витрати в реальному часі та підвищити ефективність всього автопарку. Дізнайтеся більше про переваги, які ви отримаєте з Trimble Loadrite!

Кому і навіщо потрібна система контролю ваги?

Система контролю ваги дуже важлива для роботи навантажувачів і екскаваторів великих кар’єрів, будівельних, видобувних і виробничих підприємств, які постійно переміщують, відвантажують або перевозять інертні і сипучі матеріали.

Trimble Loadrite здатна точно вимірювати кількість переміщених тонн матеріалу за годину, сумарний час циклів і загальний тоннаж. Це виключає перевантаження і недовантаження машин, знижує витрати на експлуатацію техніки, дозволяє контролювати продуктивність кожної машини і оператора.

Крім цього система  Trimble Loadrite допомагає оптимізувати робочий процес за рахунок попередньої оцінки необхідної кількості робочих циклів і техніки. Також з її допомогою можна в польових умовах робити друковані доповіді з відмітками часу, які спрощують ведення виробничої звітності.

Переваги вакористання очевидні: підприємстов отримає можливість аналізувати та підвищувати продуктивність техніки, зменшити витрати та збільшити прибуток. Вашій увазі 15 переваг Trimble Loadrite, про які вам варто розповісти колегам:

 1. Переміщення максимальної кількості матеріалу за рахунок стабільного навантаження.
 2. Збільшення обсягів продажів матеріалу без використання додаткової техніки і персоналу.
 3. Можливість оцінки ефективності кожного оператора і машини.
 4. Досягнення стабільного навантаження незалежно від досвіду оператора.
 5. Оптимальне завантаження кожного самоскиду.
 6. Виключення перевантаженнь техніки.
 7. Збільшення часу міжремонтного пробігу машини.
 8. Зменшення собівартості циклу, виключення недовантаження самоскидів.
 9. Зменшення витрат на паливо.
 10. Підвищення загальної ефективності вашого парку машин.
 11. Максимальне використання ресурсів техніки.
 12. Відстеження і контроль ефективності автопарку.
 13. Оцінка ефективності роботи операторів.
 14. Повний облік обсягів перевезеного матеріалу.
 15. Збільшення продуктивності (тонна/год).

Як це працює?

Зважування Trimble Loadrite відрізняються простотою і можливістю інтуїтивного використання. Дані про роботу машини обробляються за допомогою спеціального програмного забезпечення, яке може бути налаштоване на створення звітів відповідно до специфіки вашого підприємства. Обробленні дані можуть передатися в офіс за допомогою спеціальних радіо або GPRS-модемів, WI-FI-з’єднання, бортових накопичувачів даних.

На машині встановлюються:

 1. Датчики Тиску.
 2. Датчик положення.
 3. Бортовий індикатор: встановлюється в кабіні. Індикатор отримує дані датчиків 1, 2 і 4 та проводить розрахунок фактичної ваги.
 4. Датчик кута нахилу.
 5. Принтер, за допомогою якого ви зможете друкувати звіти відразу на робочому майданчику.
 6. Обмін даними між машиною і офісом, сотовий модем.

 

Після вставлення обладнання оператору не потрібно виконувати додаткових операцій, управління машиною залишається колишнім, що є ще одною перевагою системи.

Дізнайтеся більше про підвищення ефективності експлуатації техніки на вашому підприємстві. Підпишіться на оновлення блогу “Цеппелін Україна” та отримуйте поради від фахівців компанії раніше за конкурентів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *